همانگونه که مستحضرید برندهای معروف برای راحتی مشتریان از نوشتارهائی بر روی محصولات خود استفاده می کنند که مناسب حال همان کشور بوده به گونه ای که مردم آن کشور به راحتی و با زبان خودشان بتوانند مطالب را درک کنند.

با توجه به اینکه نزدیکترین مرکز ورود این محصول به کشور ایران، امارات است و این محصول برای کشور ایران تولید و بسته بندی نمی شود، ناگزیر عمدتاً محصولاتی که توسط این دفتر توزیع می شوند دارای برچسب عربی هستند اما این به معنای تقلبی بودن محصول نیست.

در حال حاضر برندهای دیگری هم در بازار ایران یافت می شوند که هم از نظر قیمت و هم کیفیت قابل مقایسه با محصولات شرکت FOREVER نیستند. این موضوع به راحتی از طریق مطالب منتشر شده در وب سایت ها و مشاوره های تخصصی که ما برای شما در وب سایت خود فراهم آورده ایم قابل بررسی و مطالعه است.

محصولات شرکت FOREVER عمدتاً بدلیل ارگانیک و گیاهی بودن دارای تاریخ مصرف دو ساله هستند. لیکن تمامی محصولاتی که توسط مشتریان گرامی سفارش گذاری می شوند دارای تاریخ مصرف با زمان معقول بوده و تحت هیچ شرایطی محصول تاریخ گذشته تحویل مشتری نخواهد شد.

پس از انتخاب محصول و افزودن آن به سبد خرید و پرداخت مبلغ به شماره حساب یا کارت اعلام شده، بلافاصله محصولات مورد نظر توسط مدیریت فروشگاه آماده شده و پس از بسته بندی مناسب از طریق پست پیشتاز و رایگان در حداقل زمان ممکن به دست مشتریان عزیر خواهد رسید.

براساس نظر سنجی ها این روش برای مشتریان مطلوب نیست و آن هم بدلیل مشکلاتی است که توسط اداره پست از جمله تأخیر در تحویل بسته یا عدم حضور مشتری به هنگام پرداخت وجه و مواردی از این دست بوجود می آید. بنابراین، روش مطلوب و مد نظر ما توزیع با روشی قابل اطمینان و پس از پرداخت وجه خواهد بود.

مزیت اصلی محصولات شرکت FOREVER ارگانیک و گیاهی بودن آنهاست و بدون هیچ محدودیت و نگرانی قابل مصرف می باشند و دستورالعمل مصرف هر کدام بر روی همان محصول مشخص شده هرچند می توانید جزئیات آنرا از متخصصان ما جویا شوید.

پاسخ: خیر. سیستم به صورت اتوماتیک سفارش شما را پردازش و به مسئول فروشگاه اطلاع رسانی می کند.

پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ، تیم فوراور آفیس با بیش از ۳ سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره  نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد میهن استور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

پاسخ: خیر. ولی تخفیف ها و پیشنهاد ها صرفا برای اعضا است.

پاسخ: بله . با توجه به آنلاین بودن فروشگاه و بروز بودن قیمت ها امکان سفارش در هر ساعت وجود دارد.

پاسخ: بله . در هنگام پرداخت آدرس تحویل را فعال کنید و آدرس دلخواه خود را بنویسید.

پاسخ: خیر. صرفا کالاهایی قابل سفارش هستند که موجود باشند ولی می توانید با تماس با کارشناسان ما از زمان موجود شدن آن اطلاع پیدا کنید.

پاسخ: تا زمانی که محصول برای شما ارسال نشده باشد، م قابل تغییر و هم قابل لغو است. برای لغو یا تغییر با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا سوالی دارید ؟؟؟؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.